De groene speeltuin

Beste Buurtbewoner,

Na de kerstvakantie berichtten wij u dat de groene speeltuin van onze school gesloten is totdat alle bomen zijn gecontroleerd. Dit vanwege het omvallen van twee bomen net voor de kerstvakantie. Wij geven u graag een update.

Inmiddels is deze controle geweest en er zijn twee bomen afgekeurd en deze moeten helaas weg.

Totdat deze opdracht is uitgevoerd, houden wij de groene speeltuin gesloten. Heel jammer want de leerlingen en kinderen uit de buurt spelen er graag, maar wij willen ten alle tijden de veiligheid blijven borgen.

Wij adviseren u het Groene Fort ook buiten onze schooltijden niet te gebruiken.

Zodra de bomen zijn weggehaald, berichten wij u dat de groene speeltuin weer open kan.

Met vriendelijke groet, Basisschool De Wissel
Basisschool De Wissel