Ezelsdijk weer wat groener

Afgelopen zaterdag 6 november zijn door buurtbewoners (groot en klein) uit onze wijk meer dan 500 voorjaarsbloeiers en 200 haagbeukjes rond het schoolplein van De Wissel geplant! Ook zijn de boomspiegels van de Oortlaan onder handen genomen. In totaal zijn nu ook nog eens 60 bijvriendelijke planten neergezet.
De heg is een paar jaar geleden op verzoek van onze wijk aangeplant. Er is toen afgesproken de heg zelf te onderhouden. Op een aantal plaatsen was de heg echter doodgegaan door droogte of verwoest door bv lekkage stadsverwarming.
Het initiatievenfonds van de gemeente heeft geld beschikbaar gesteld voor deze actie. Nu afwachten of alles opkomt in het voorjaar!
De voorjaarsbloeiers kwamen van www.naturalbulbs.nl en www.biologischebloembollen.nl. De planten van de biologische kweker van vaste planten uit Groenekan: www.bijenkans.nl. De haag werd geleverd door Boomkwekerij www.janvanvulpenboomkwekerij.nl